مطالب از سراسر وب

عشوه و ناز زنانه چیست؟

دنیای اطلاعات: «ناز وعشوه» به معنای عدم تمکین زن نیست ، بلکه زن با هنر زنانگی « مرد» را تشنه تر می کند وبا طنازی وعشوه گری حس جنسی « مرد » را بیشتر تحریک می کند …
همسر من همیشه از من می خواهد برایش عشوه کنم این عشوه چیست؟ لطفا در مورد این هم توضیح دهید؟!

eshveh

شاید پرسش فوق که یکی از کاربران کرده است ، پرسش زیادی از زنان باشد . اگر دوست دارید در رابطه جنسی «شوهر» خودتان را بیشتر جذب نمایید ، خواندن این مقاله انشالله می تواند به شما کمک نماید .
اولا باید به این پرسش پاسخ داد که« چرا در موقع رابطه جنسی با شوهر باید عشوه گری نمود ؟»
مردان ، دوست دارند که « زن » ، در زمان رابطه جنسی ، فعال باشد ، و از زنی که منفعل است خوششان نمی آید . و از همسرش انتظار دارد که رفتار ظریف زنانه داشته باشد ؛ این امر موجب تحریک بیشتر و لذت بیشتر او می شود .
در کتاب فرهنگ فارسی عمید عشوه گری را چنین معنا نموده است :
عشوه گر : عشوه کار ،آن که با ناز وکرشمه به کار ببرد . عشوه گری : عشوه کاری دلربایی (ج ۲ ،ص ۱۴۳۸)
ناز وکرشمه : ناز وکرشمه ویا عشوه گری دو بُعددارد : ناز وعشوه با « زبان وگفتار » ناز وعشوه با « جسم وبدن »
استفاده عطر مناسب ومورد علاقه همسرتان وآرایش مناسب ومورد علاقه همسرتان موجب تحریک ولذت بیشتر او شما خواهد شد . نکته قابل تذکر این که « علاقه » شوهرتان پیدا نمایید ومطابق میل او رفتار کنید وغفلت از این نکته موجب نتیجه عکس دادن خواهد شد

ناز و عشوه با زبان

الف ـ وقتی همسرش از او تقاضا جنسی دارد ، کمی ناز بدهد وکلام ظریف وزیبا تقاضای اورا نپذیرد
با زیرکی به وقت دیگه موکول کند . البته مطلب را به گونه ای بگوید که مرد را بیشتر « تشنه وتحریک » نماید به عبارت مثال « با دست پس می زند وبا پا پیش می کشد » را اجرا کند .
این ناز ،عدم تمکین نیست بلکه برای ارضا شدن حس مطلوب بودن زن است .مرد ، ازاین ناز دادن زن لذت می برد و بیشتر تحریک می شود.
پیامبر اسلام (ص) برای ارضای این حس فطری زن، این ناز دادن زن را به عنوان صفات زنان خوب این گونه بیان فرمودند:
عِنْدَ النَّبِیِّ ص فَقَالَ إِنَّ خَیْرَ نِسَائِکُمُ … الْمُتَبَرِّجَهُ مَعَ زَوْجِهَا الْحَصَانُ عَلَى غَیْرِهِ … وَ إِذَا خَلَا بِهَا بَذَلَتْ لَهُ مَا یُرِیدُ مِنْهَا وَ لَمْ تَبَذَّلْ کَتَبَذُّلِ الرَّجُلِ
پیامبر (ص) فرمودند : به تحقیق بهترین زنان شما زنی است که … خودش رابرای همسرش آرایش می کند در برابر دیگران حفظ می کند … وقتی با شوهرش خلوت می کند به او می بخشد هر آنچه از او بخواهد ،ولی مانند مردان خودش را در اختیار قرار نمی دهد (با ناز وعشوه زنانه در آغوش قرار می گیر د ) (وسائل‏الشیعه ج : ۲۰ ص : ۲۹).
این «ناز وعشوه » به معنای عدم تمکین زن نیست ، بلکه زن با هنر زنانگی « مرد» را تشنه تر می کند وبا طنازی وعشوه گری حس جنسی « مرد » را بیشتر تحریک می کند . تا مرد ، نیاز خودش را بارها به زبان بیاورد ، «زن» از شنیدن آن لذت می برد و او نیز احساس لذت می کند که مورد « طلب » شوهرش است ونیاز خودش را با «وَلَه وتشنگی» بیان می کند . ازاین رو در روایت نبوی (ص) ضمن آن که به زن می گوید خودش را به مرد عرضه کند ولی با ناز باشد تا هم « مرد » وهم « زن» با حالت روحی تشنه تر ارتباط جنسی خود را شروع کنند.

ب ـ با سخنان ولحن تحریک آمیز با همسرتان صحبت کنید. موقعی که همسرتان بدن شما را می بوسد ویا لمس می کند سکوت نکنید ، بلکه با الفاظ احساسی مانند « آه ، اوه و……» عکس العمل نشان دهید وبا صدایی بلند که او بشنود این احساسات را بیان نمایید . شنیدن این الفاظ برای مرد لذت بخش است وبیشتر ابراز دلدادگی نسبت به شما خواهد کرد در نتیجه شما هم حس « مطلوب ومعشوق » بودنتان بیشتر ارضاء می شود.
به عبارت دیگر با رفتار جنسی مرد « سرد » برخورد نکنید.
پیامبر فرموده اند: زن خوب کسی است که در برابر شوهرش « لوده وشوخ طبع » باشد :
قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِکُمْ … الْمَجُونُ لِزَوْجِهَا الْحَصَانُ عَلَى غَیْرِهِ قُلْنَا وَ مَا الْمَجُونُ قَالَ الَّتِی لَا تَمَنَّعُ
پیامبر (ص) فرمودند که بهترین زنان شما مجون( زن بی حیاء ولطیفه گو) در برابر شوهرشان می باشند وخودش را از دیگران حفظ می کنندپرسیدند مجون چیست ؟ فرمود :خودش را از شوهرش منع نکند ( وسایل الشیعه ج ۲۰ ص۳۷).

عشوه گری در بدن

الف ـ استفاده عطر مناسب ومورد علاقه همسرتان وآرایش مناسب ومورد علاقه همسرتان موجب تحریک ولذت بیشتر او شما خواهد شد . نکته قابل تذکر این که « علاقه » شوهرتان پیدا نمایید ومطابق میل او رفتار کنید وغفلت از این نکته موجب نتیجه عکس دادن خواهد شد .پیامبر(ص) در این مورد می فرماید :
قال رسول الله (ص) : لَولا أن َّ المَرأََهَتصَنَّعُ لِزَوجِها لَصلَفَت عِندَه ُ « اگر زن ، خود را برای شوهرش نسازد ، بی گمان در دل او جا نمی گیرد (تحکیم خانواده ازنگاه قرآن وعترت ص۳۱۲)

ب ـ با حرکت های ظریف بدن خود ، مرد را نسبت به نگاه کردن به اندام خودتان تشنه تر نمایید .بنابراین اولین وظیفه «زن »در قبال رابطه جنسی با همسرش ، آن است که با حرکات شهوی ولوده گری خود ، هم همسر خود را به لذت بیشتر برساند ، وهم آن که حس « تبرج » یا « خود نمایی » خود را نیز ارضاء نماید.
گاهی اوقات بعضی از زنان در حالی می خواهند لوده وبی حیا باشند ولی از این می ترسند مبادا این اعمال « زشت »باشد، واز رفتار دینی به دور باشد و می گویند انجام این گونه رفتار ها یک نوع دنیا پرستی است .
در صورتی در فرهنگ دینی ما به این گونه اعمال با تقدس وقرب الهی دیده می شود به دو حدیث زیر دقت نمایید:
أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِکُمُ الْعَفِیفَهُ الْغَلِمَهُ «پیامبر (ص) :بهترین زنان شما زنی است که پاک دامن باشدو در برابر شوهرش شهوی باشد!( وسائل‏الشیعه ج ۲۰ ،ص : ۳۰).
أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ خَیْرُ نِسَائِکُمُ الَّتِی إِذَا خَلَتْ مَعَ زَوْجِهَا خَلَعَتْ لَهُ دِرْعَ خَلَعَت مَعَهُ والْحَیَاءِ وَ إِذَا لَبِسَتْ لَبِسَتْ مَعَهُ دِرْعَ الْحَیَاءِ
امام صادق (ع) : بهترین زنان شما ،زنی است که وقتی با شوهرش خلوت می کندولباسش را در می آورد ، خجالت وحیایش را کنار می گذارد! و وقتی لباسش را می پوشد حیایش را نیز می پوشد! (وسائل‏الشیعه ج ۲۰ ص : ۲۹)
حدیث فوق بهترین زن را کسی می داند که در موقع خلوت از انجام هرگونه رفتار جنسی که موجب لذت خودش وهمسرش می شود ، خجالت نکشد.کنار گذاشتن حیاء وخجالت رمز موفقیت هر زنی در ارتباط جنسی می باشد .به عبارت دیگر زن در این حالت از انجام دادن هر کاری که موجب لذت خود وهمسرش می شود ،خجالت نکشد ،بلکه آن را به عنوان عبادت وکسب ثواب آخروی بداند!یقین این کار موجب به ارگاسم رسیدن زن ومرد می شود.
ولذا بدانید هر گونه رفتاری در این راستا برای لذت بیشتر شوهرش ، عبادت است وموجب قرب اوبه درگاه الهی خواهد شد ؛ از همه مهمتر همان گونه که بیان شد ، زندگانی زناشویی آنها مستحکم تر خواهد شد ودارای فرزندان سالم خواهند شد .
بنابراین با عشوه گری درست ، هم در قلب شوهرتان جای بگیرید ، واو را بیشتر بخود جذب نمایید وهم آن که پیش خدای متعال قرب ومنزلتی پیدانمایید وجزء زنان خوب محسوب شوید انشالله.

درباره رویا رستگاری

رویا رستگاری دانش آموخته کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه پیام نور است، اما تقریبا در مورد همه‌چیز کنجکاو است. زندگی آنلاین یکی از تفریحات وی می باشد. به آشپزی کردن علاقه دارد و آن را دریچه‌ای به سوی هنر می‌بیند.
تعداد مقالات: 65 مقاله تا کنون.

5 نظر

 1. چطوری نازکنم

 2. بعد من خیلی دوس دارم نازوعشوه کردن رویادبگیرم ولی خجالت می کشم لطفا کمکم کنیدیادبگیرم

  • عزیزم خیلی راحته ما کلا عشوه گری ذاتی داریم الان بهت میگم چیکار کنی
   مثلا وقتی با کسی حرف میزنی گه گاهی خیلی کم با موهات ور برو زیاد ور نرو چون خیلی از مد افتاده است
   یا شونتو تکون بده جوری که گردنت هم یه لرزشی بده اما نه خیلی زیاد یا وقتی حرف میزنی از دستان هم کمک بگیر مثلا هی بیارشون و ببرشون یا وقتی جایی رو میخوای ادرس بدی با دستان اشاره کن
   با ناز حرف بزن صداتو نازک کن و اخر کلمات رو بکش مثلا کلمه چرا رو وقتی میگی ا رو بکش
   از صورتت استفاده کن با صورت و گردنت ناز کن
   مثلا جایت زخم میشه حتی اگه دردت نکنه مثلا با صدای اروم بگو درد می‌کنه و این چیزا ولی بزرگش نکن یک تا دوبار بگو
   خیلی اروم راه برو و قدم های کوچیک بردار
   لاک برن به پاها و دستات همیشه دستبند و پا بند بپوش
   مثلا وقتی کسی بهت ابراز احساسات می‌کنه درجا نگو منم دوست دارم کلی ناز کن و بگو باید فکر کنم مثلا سه چهار روز بعد بهش بگو
   ارایش خیلی ملایم و نچرال بکن و به ظاهرت خیلی برس
   صدا و گفتار خیلی مهمه با ناز و کشیده و اروم حرف بزن
   حرکات اروم و عشوه گر و با ناز شونه و گردن و صورت و دستات رو فراموش نکن
   کلا چه پسر چه درختر پیش هردوتاش ناز کن تا سیاست داشته باشی
   جایی میری ظرف بشوری حتی اگه یه دونه بشقاب باشه دستکش بپوش تا به بقیه بفهمونی به خودت اهمیت میدی
   مدام ماسک خانگی بزن به خودت و مثلا وقتی با کسی حرف میزنی مطرح کن که به خودت میرسی و ماسک میزنی زنانگیت رو بالا ببر
   لباسای دخترونه بپوش نه پسرونه
   خلاصه سیاست داشته باش

 3. این روش ها عالی بود الناز جان حتما انجام بده

 4. سلام
  ممنون نظریات نیک شما

دیدگاهتان را بنویسید

 • آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز با علامت‌ * مشخص شده‌اند.
 • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
 • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
 • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
 • 3- نظرات پس از ویرایش تایید می‌شود.