۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۶
خانه > خانه و خانواده > زناشویی > دوست ندارم آلت تناسلی شوهرم را بخورم اما او میخواهد چه کنم؟

دوست ندارم آلت تناسلی شوهرم را بخورم اما او میخواهد چه کنم؟

دنیای اطلاعات: در این پست سوالی که ذهن خیلی از دخترای در شرف ازدواج رو مشغول کرده برای عموم آماده کرده‌ایم با دنیای اطلاعات همراه باشید:
دوست ندارم

سوال سوال

من و نامزدم هر دو تحصیل کرده هستیم، هر دو هم افراد نماز خوانی هستیم و منتظر هستیم تا به لطف خدا به زودی ازدواج کنیم.
اما مسئله ای که ذهن منو به خودش مشغول کرده و در واقع خیلی نگران تقاضایی هستم که نامزدم از من داره و اون اینه که بعد از ازدواج من آلت تناسلی او رو بخورم.
من هر چی با خودم فکر میکنم میبینم نمیتونم این کارو بکنم و از فکر کردن بهش حالت تهوع بهم دست میده و خیلی ناراحت می شم.
تصمیم دارم بهش بگم که من این کارو براش نخواهم کرد و از خدا هم میخوام که این نیاز رو در او از بین ببره.
من فکر نمی کنم ائمه ما چنین حرکتی رو میکردن .هر چند ما خاک پای اونا هستیم و شاید مقایسه کار درستی نباشه اما من نمی خوام و نمیتونم این کارو بکنم.

جواب پاسخ

هرچند آلت تناسلی از نظر شرع اسلام، لیســیدن چه برای زن و چه برای مــرد اشکالی ندارد اما با توجه به اینکه شــما راضی به این عمل نیستــید، تصمیــمتان مبنی بر عدم انجام عمل و درمیان گذاشــتن مساله با همسرتان، تصمیم صحیحی است!
اما چگونه در میان گذاشتن این مساله نیز مهم است، مثلا به هیچ وجه صحیح نیست که شما در حین آمیــزش جنسی دقیقا در همان موقعی که شــوهرتان این درخواست را از شــما می کند، به او بگویید که “حالم از این کار به هم می خورد”…
بهتر است پیش از آنکه روابــط جسمانی شــما آغاز گردد، در زمانی که مناسب می دانید، مساله را با خوشــرویی به همــسرتان بیان کنید و از همسرتان نیز خواهــش کنید که در طول مــدت زندگی هر آنچه از رابطه جنسی او رامی آزارد، بدون هیچ واهمه ای با شما در میان بگذارد
خود شما هم چنین کنید، برخی از افراد زمـانی که همسرشان از انجام عمــلی در رابطه جنسی امتناع می ورزد، ناراحت شده و این مساله را ناشی از ضعف عشق میپندارند، در حالی که اساسا تفاوت سلیقه ها در رابطه جنسی هیچ ارتباطی با ضعف و قوت عشق میان زوجین ندارد!
خیلی طبیعی است که علی رغم عشقی قــوی، سلــایق زن و شوهر در رابطه جنــسی متفاوت باشد، عشق حکم می کند که از عملی که موجب آزار همسرمان است، طلب لذت نــکرده و در عیــن حال با تاکید بر سلایق مشترک، تمام سعی خویش را برای افزایش لذت شریک جنسی مان انجام دهیم!
شاید در اینگونه موارد فداکاری کردن برای همسر نتیجه ی عکس دهد، اگر عملی در رابطه جنسی شما را بیازارد و از روی ایثار آن را برای همسرتان انجام داده و نهایتا از رابطه جنسی به میزان مطلوب لذت نبرید، متقابلا همسرتان نیز کمتر لذت خواهد برد، چراکه پذیرش ناخواستنی ها در رابطه جنسی موجب عدم آمادگی کامل جسمانی و روانی شما برای آمیزش جنسی شده و نهایتا فرصت لذت جویی برای همسرتان را می کاهد…
چه از هر نظر در رابطه جنسی با همسرتان، هم سلیقه هستید و چه صاحـب علاقه مندی های متفاوت می باشید در هر صورت هر چند وقت یکبار صادقانه و صراحتا در مورد رابطه جنسی، اعمال و حالت هایی که از آن لذت می برید با یکدیگر گفتگو کنید، چراکه سلیقه ها تغییر پذیرند و ممکن است شما نیز روزی از این کار لذت ببرید …

مطالب از سراسر وب

درباره ادمين

ادمين
مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 1271 مقاله تا کنون.

۱۲ نظر

 1. با سلام
  اولا تو دین مبین اسلام ذکر شده که مرد از هر دری که بخواهد میتواند وارد همسرش شود و باید او اطاعت نماید.
  دوما برا انجام هر کاری ممکن است قبل از انجام به مزاج بد باشد اما با انجامش فرد به لذتش پی میبرد تا اونجا که فرد دیگر خودش سراغش برود.
  و اما موقع این عمل مرد باید نکاتی رعایت کند:
  شستن آلت تناسلی و پشت با صابون که خوش بو باشد نه بوی عرق و بد بدهد تا طرف مقابل زده نشود و خوشش بیاید.
  در موقع انجام این عمل خشونت و زور بکار نبرد و بگذارد تا طرف مقابل با میل و لذت خودش انجام دهد.
  و ………….

 2. این کاملا اشتباهه که مرد میتونه از هر دری وارد بشه، انسان ابزار نیست که هر کار ی بخواهد باهاش انجام بده این تفکرات رو از سرتون بیرون کنید و به عقل رجوع کنید من خودمم یک مرد هستم اما ظلم رو به هیچ موجود زنده ای که توانایی درک و فهم وشعور رو داره قبول نمیکنم و با این تفکر و افراد میجنگم موجودی که میفهمه ازااده ازاد من اون خانوم پیشنهاد میکنم هرگز اون کارو انجام نده که دوست نداره

 3. متاسفم برای امثال اقای امیر..شمابایه حیوون طرف نیستید..طرف مقابلتون یه آدمه اینو میدونید؟

 4. سلام
  بابت مشکلات سرد مزاجی وراهکارهای موثر ایمیل بزنید

 5. سلام زه نظر من که اگه دوست نداری آلت تناسی شوهرتو بخوری بهش بگو که من نمی تونم این کارو بکنم و اگر راضی نشد بهش بگو که من نمیخورم نمیخورم نمیخورم

 6. خدمت شما بایست عرض بکنم اگه طرفین عاشق هم باشن یا بعداً بشن همه کار را با لذت و از ته دل انجام خواهند داد خیالتون راحت و ذهن خودتونو الکی درگیر نکنید.

 7. اگه اینکارو واسشون انجام ندیم میرن جای دیگه به خواستشون میرسن.اونموقع چی؟!

 8. شما ازدواج کن بعد راجبش بحث کن .
  از نظر من دخترا هم خوششون میاد ولی چون زیادی احساساتی و خیال پردازن این موضوع رو برای خودشون بزرگ میکنن.

 9. در این خصوص و برخی دیگر از تنوعهای جنسی (که متأسفانه در دنیای امروز رایج شده و مردان جوان با آرزوی اینها بزرگ میشن و بهش فکر میکنند و بنا بر این از همسرشون توقع اونها رو دارند) من از دفتر یکی از مراجع سؤال کردم.
  جواب دادند این که ذکر شده زن برای هر لذتی به خواسته ی شوهرش تن بده! به مفهوم غیر از امور متعارف نیست. یعنی به هیچ وجه جزو حقوق مرد محسوب نمیشه که زن موظف به رعایتش باشه . به عبارت دیگه هر لذتی یعنی هر لذتی که در مسیر رابطه ی جنسی طبیعی محسوب بشه باز توضیح برای بیان ساده تر برای هر آمیزشی باید تمکین کنه (اونهم بدون عذر و اشکال)!
  بعد هم عرض شود که یکی از توصیه های این مرجع این جمله ی کلی بود که در روابط جنسی بین زن و شوهر باید کرامت انسانی حفظ بشه! یعنی هم زن و هم مرد بهتره که به کاری بپردازند که با احترام و شخصیت همسر در تعارض نباشه!
  بنا بر این مرد حق نداره زن رو وادار به این کارا بکنه یا اگه خواست و زنش انجام نداد اشکالی یا خرده ای بر او بگیره. و اگه زنی تن به این خواسته های مرد داد اقدامی داوطلبانه است نه از روی وظیفه و لطفی است که به همسرش کرده!

  پس توصیه ی من اینه که :
  ۱- مردان توقع این امور غیر معمول رو نداشته باشند و در ذهن بزرگش نکنند
  ۲- اگه از همسرشون خواستند و نپذیرفت به هیچ وجه دلخور نشن و انتقامجویی نکنند در روابط
  ۳- زن و شوهر، هر دوشون دنبال رضایت و خشنودی یکدیگه باشند
  ۴- و سعی کنند تلاش و کوششی که همسرشون برای ارضا تمایلات اونها انجام میده رو قدر بدونند و جبران کنند.
  که اگه این رعایت بشه همون میشه که کاربر علی ۱۳ فروردین ۹۷ نوشته پیش میاد!

 10. سلام
  به نظر من اگه نمی تونی بگی
  بخور ولی به یک شرط
  دوتایی بریدحموم شما آلتش را بشور
  بایه صابون خوش بو
  اینطوری از تمیزی شم اطمینان داری
  اگه دوست داشتی یه ذره عسل رو آلتش بریز
  و بخور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *