مطالب از سراسر وب

علت تظاهر زنان در رسیدن به ارگاسم چیست؟

دنیای اطلاعات: تظاهر به ارگاسم شدن یکی از راه هایی است که زن ها در مواقعی که برای ارگاسم شدن از طرف مرد تحت فشار قرار گرفته اند انجام می دهند. تحقیقات نشان می دهد که ۷۰ درصد زنان تظاهر به ارگاسم می کنند. اگر زنی تظاهر به ارگاسم کرد می توان نتیجه گرفت که مرد کارش را به درستی انجام نداده است.
برای به ارگاسم رساندن زن ها در رابطه جنسی باید کشف کرد که آن زن چگونه به ارگاسم می رسد. بعضی از زنان با تحریک و ماساژ مستقیم کلیتوریس و در مقابل برخی با تحریک و ماساژ نقطه جی به این مرحله می رسند.
تظاهر به ارگاسم خانمهابنابراین زنانی که برای ارگاسم شدن به تحریک کلیتوریس احتیاج دارند نمی توانند با تحریک نقطه جی به ارگاسم برسند. زن های زیادی هستند که تنها از طریق ماساژ کلیتوریس ارگاسم می شوند بنابراین فایده ای ندارد که مرد با آن ها یک ساعت رابطه واژینال داشته باشد چرا که اگر به ماساژ کلیتوریس نپردازد تنها زن را در رابطه جنسی گرم نگه داشته است!
تحقیقات نشان داده است که درصد بالایی از زنان هنگام برقراری رابطه جنسی باید با معاشقه گرم شوند تا پس از آن به مرحله ای برسند که حس کنند به چیزی احتیاج دارند و دلشان می خواهد توسط آن چیز پر شوند. در این مرحله می بایست رابطه واژینال آغاز شود و در نهایت به ارگاسم زن ختم شود. مرد در طول رابطه جنسی باید زن را در نظر بگیرد تا تشخیص دهد زن به چه مقدار زمان برای هر مرحله نیاز دارد و این کار اصلا ساده نیست، زیرا ممکن است زن برای خلاص شدن از وضعیت تظاهر به ارگاسم نماید.

چرا زن‌ها تظاهر به ارگاسم شدن می‌کنند؟

برخی از زن ها که سابقه خود ارضایی نداشته اند اصلا نمی دانند که ارگاسم چیست! آن ها فکر می کنند ارگاسم همان مرطوب شدن است. چنین افرادی اصلا رسیدن به ارگاسم را نیاموخته اند. برخی از زنان در طول رابطه جنسی از ناحیه واژن دچار درد می شوند. بنابراین طبیعی است که زن هنگامی که در رابطه جنسی از ناحیه واژن دچار درد می شود نمی تواند به ارگاسم برسد و برای رها شدن از این وضعیت تظاهر به ارگاسم می کند.
اگر هنگام رابطه جنسی مرد برای رسیدن زن به ارگاسم اصرار کند، زن برای اینکه مرد آرام بگیرد و به خودش افتخار کند، تظاهر به ارگاسم می کند. بنابراین زن به ارگاسم تظاهر می کند تا مرد شاداب از این مرحله بیرون بیاید. زن ها فکر می کنند که از سوی مردان قضاوت می شوند. آن ها اعتقاد دارند که در رابطه جنسی مسئولیت رسیدن به ارگاسم را دارند. آن ها فکر می کنند اصلا نیازی نیست که در رابطه جنسی لذتی ببرند و فقط باید تظاهر کنند که به ارگاسم رسیده اند. برای زن ها عادی است که تصور کنند اگر به ارگاسم نرسند مرد مقابلشان در مورد آن ها چگونه قضاوت می کند!
زن ها در رابطه جنسی بیشتر به لذت بردن مرد توجه می کنند تا لذت بردن خودشان. از آنجایی که زن ها دوست ندارند غرور مرد را جریحه دار کنند، سعی می کنند بر اساس میل و خواسته های مرد تظاهر کنند. زن ها برای اینکه بتوانند ارگاسم شوند باید به مرد اعتماد کامل داشته باشند. زن ها در مواقعی که خسته هستند و حوصله رابطه جنسی را ندارند با تظاهر به ارگاسم می خواهند رابطه جنسی را تمام کنند. زن ها از ترس اینکه ارگاسم واقعی آن ها زمان زیادی بگیرد و باعث خستگی مرد شود تظاهر به ارگاسم می کنند. ظاهر مرد باعث تحریک جنسی زن نمی شود، اما زن چون نمی خواهد احساسات مرد جریحه دار شود اعتراضی نمی کند و تظاهر به ارگاسم می کند.

نشانه‌های تظاهر کردن زن به ارگاسم شدن

صدای زن با حرکات مرد همخوانی ندارد! مثلا مرد در حال اجرای رابطه واژینال است و برای لحظه ای متوقف می شود تا دوباره شروع کند اما زن همچنان آه و ناله می کند! زن بدون نفس عمیق، آه و ناله می کند و ناله کردن او مانند تکرار کردن یک خط جمله است.
هنگامی که زن ارگاسم می شود بدون اختیار بعضی از ماهیچه هایش جمع خواهد شد، مانند ماهیچه داخل واژن. بنابراین اگر زن به ارگاسم رسید و مرد در هنگام دخول احساس نکرد که واژن زن، آلت مردانه اش را کمی قفل کرده است، در اینجا شانس برای تظاهر به ارگاسم بالاست. نفس کشیدن زن بعد از رسیدن به ارگاسم شدید می شود و این تا لحظاتی بعد ادامه خواهد داشت. بنابراین اگر زن ارگاسم شدید داشت ولی نفس زدن او بعد از ارگاسم ادامه نداشت و سریعا قطع شد، بدانید که چنین ارگاسمی مصنوعی بوده است. اگر بعد از رابطه جنسی زن هنوز انرژی زیادی دارد و می تواند به کارهایش رسیدگی کند مطمئنا زن تظاهر به ارگاسم شن کرده است. اگر واژن زن در طول رابطه جنسی انقباضات شدید نداشت می توان نتیجه گرفت که او ارضا نشده است. زن ها هنگام ارگاسم توانایی صحبت کردن را ندارند و فقط می توانند آه و ناله کنند بنابراین اگر زن در رابطه جنسی بتواند حرف بزند نشانه ی این است که او ارگاسم نشده و تظاهر به ارگاسم می کند. اگر زن در رابطه جنسی به ارگاسم برسد دوست دارد در آغوش مرد دراز بکشد بنابراین اگر زن بعد از رابطه جنسی بخواهد حرف بزند، تظاهر به ارگاسم شدن کرده است. دستگاه تناسلی زن بعد از ارگاسم شدن بسیار حساس می شود و اگر مرد در این موقع به لمس کردن آلت زن بپردازد، زن دست او را کنار می زند. اگر زن اجازه بدهد مرد دستگاه تناسلی او را بعد از ارگاسم لمس کند بنابراین او تظاهر به ارگاسم شدن کرده است.
برای اینکه مرد بتواند زن را به ارگاسم واقعی برساند می بایست به اندازه کافی جنتلمن باشد و با او در مورد اینکه چه چیزی می تواند او را به ارگاسم برساند صحبت کند، فقط در این صورت است که زن درها را به روی مرد باز خواهد کرد و به او توضیح خواهد داد که چگونه به ارگاسم واقعی می رسد.

درباره ادمين

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 1525 مقاله تا کنون.

دیدگاهتان را بنویسید

  • آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز با علامت‌ * مشخص شده‌اند.
  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش تایید می‌شود.