روشهایی برای افزایش اسپرم آقایان

دنیای اطلاعات: شاید شما هم به دلیل تعداد کم اسپرم با مشکل ناباروری مواجه هستید! خوب، در این مطلب از دنیای اطلاعات چند راه طبیعی و علمی ثابت شده برای افزایش تعداد اسپرم ارائه می شود.

مشکل باروری در آقایان

ورزش را جدی بگیرید!

پژوهشی که توسط پزشکان دوبلین انجام شد نشان داد که مردان میانسال که ورزش می کردند تعداد اسپرم بالاتر و نعوظ قوی تری داشتند. ورزش نه تنها به کاهش وزن کمک می کند بلکه سطح تستوسترون را نیز افزایش میدهد.

گیاهی هندی را مصرف کنید

گیاهی که به نام ویاگرا هندی شناخته شده است، گل های درامستیک دارد که حاوی ترکیبی، به نام terigospermin، هستند که باعث بهبود تعداد اسپرم و تحرک آقایان میشود. یافته های این مطالعه که در مجله آمریکایی اعصاب منتشر شده نشان داد که این گل میل و عملکرد جنسی را در مردان افزایش میدهد.

نوشیدن آب پیاز

درمانی به آسانی نوشیدن آب پیاز نمی تواند اسپرم آقایان را تقویت کند. پژوهشی که توسط چند تن از محققان انجام شد، ثابت کرد که آب پیاز به طور قابل توجهی تعداد اسپرم و تحرک را در آقایان تقویت میکند. بنابراین فراموش نکنید که پیاز در آشپزخانه شما چقدر ارزش میتواند داشته باشد!

تربچه و ترب بخورید

اگر اهل خوردن تربچه نبوده اید پس بهتر است شروع کنید و تربچه بخورید. تربچه می تواند به عنوان یک داروی مقوی غرایز جنسی عمل کند که نه تنها می تواند تعداد اسپرم آقایان را افزایش دهد بلکه تحرک را نیز در آنان افزایش میدهد.

نوشیدن آب فراوان

ساده ترین راه برای بهبود تعداد اسپرم آقایان نوشیدن آب بیشتر است. بله، درست شندید! دکتر موردی، متخصص باروری می گوید: منی آبکی است، نوشیدن آب بیشتر تعداد اسپرم و همچنین کیفیت اسپرم را افزایش میدهد.

داشتن رابطه جنسی

اغلب چقدر رابطه جنسی دارید؟ به گفته مجله علوم روانشناسی تکاملی، داشتن رابطه جنسی منظم میتواند تعداد اسپرم را افزایش دهد و همچنین کیفیت اسپرم را تقویت کند. هنوز هم نیاز به دلیل بیشتری برای داشتن رابطه جنسی دارید؟!

منبع: thehealthsite.com – زیباجو