با حجاب هم عروسی زیبا و رومانتیک باشید

دنیای اطلاعات: شب عروسی برای یک دختر خانم و یک آقا پسر از رویایی ترین و خاطره انگیز ترین شب های زندگیست.
عروس زیبااما بحث ما سر آرامش و امنیت خاطری هست که با یک پوشش کامل میتونیم در شب عروسی برای خود و همسرمون به ارمغان بیاریم. یک دختر دوست داره شب عروسیش ،زیباترین لباس و زیباترین آرایش و مدل مو رو داشته باشه اما آیا ما این زیبایی رو برای همسرمون میخایم یا برای چشمهای دیگران. دیگرانی که همیشه کنجکاوانه در جستجوی کوچکترین وبزرگترین سوژه ها هستنند تا نقل محافل خود و دیگران کنند. اما آیا واقعا میخوایم که شب عروسیمون طوری باشیم که دیگرانی که از مجلس بیرون رفتند در کنار هر غریب و آشنا ،محرم و نامحرم بنشینن و بگن : فلانی چه مدل موهایی داشت، رنگ موی مش چقد بهش میومد، لباس عروسیشو دیدی چقدر … بود و …
بهترین بودن و بهترین شدن ،زیباترین بودن و زیباترین بودن ،حق هر انسانیه ،چه دختر چه پسر ،چون این ریشه در ذات ما انسانها داره. اما سعی کنیم زیبایی هامونو فقط برای کسانی به نمایش بذاریم که مهمترین و عزیزترین شخص زندگیمون هستند. آرایش کردن و پوشیدن بهترین لباس برای همسر از تکالیفی هست که زن بر عهده داره. یک دختر باید شب عروسیش ،ظاهرشو به زیباترین شکل ممکن برای همسرش زینت بده، اما این کارو با یک پوشش کامل هم میشه انجام داد.
با این کار یه خانم می تونه بهترینها رو در شب عروسیش به همسرش هدیه بده و با این کار بهش بگه که:

زیبایی هایم را فقط به تو هدیه می دهم چون فقط تو لایق دیدن آن هستی!

دختر خانما آدمای فوق العاده خلاقی هستند. یکی از عروس خانمای خوب ایده ی جالبی رو برای پوشش خودش ارائه داده بود تحت این عنوان که شب عروسی باحجاب ، بیحجاب باشیم. یعنی شب عروسی برای دیگران کاملا پوشیده اما برای همسر،خود را به زیباترین شکل زینت بدهیم. طرحی که ایشون در شب عروسیش ارائه داد به این ترتیب بود که مثل بقیه ی عروس خانما مدل مو و آرایش صورت داشت و لباس عروس ، بدون پوشش کامل ،انتخاب کرد اما بزیر تورشون از زیر سارافون طرح دار و موهاشون رو هم با نوعی ،مقنعه روسری و شنل پوشوند و شدند، زیباترین عروس!
اما در کل میخوام اینو بگم شما حق دارید شب عروسیتون زبباترین باشید حتی با یک پوشش بیحجاب ،و به هیچ عنوان کسی رو بابت پوشش نامناسب در شب عروسیش محکوم نمی کنیم چون هیچ کس حق اینو نداره که کسی رو به کاری مجبور بکنه! این فقط در قالب یک پیشنهاده پس بد نیست کمی دربارش فکر بکنیم ،به خدا ضرر نمی کنیم!
حرف ما فقط اینه که بگیم:
اگه بخوایم میشه با حجاب هم در زیباترین شب زندگی، زیباترین بود!
اگر بانظر ما موافق بودید و یا انتقادی داشتید برای ما نظر بذارید.

Hijab-Wedding-Dresses-Collection-2015

Hijab-Wedding-Dresses-Collection-2015 2

Hijab-Wedding-Dresses-Collection-2015 3Hijab-Wedding-Dresses-Collection-2015 4