چند ماسک خانگی برای داشتن پوستی با طراوت

دنیای اطلاعات:

Mascarillas-para-Eliminar-el-Acne-Rapidamente

برای داشتن پوستی باطراوت و زیبا می توان از انواع ماسک های خانگی و ساده ای استفاده کرد که به آسانی می توان آنها را در منزل تهیه نمود.
برای شادابی پوست خود مقداری جو دو سر را کاملا آسیاب کرده و پودر آن را با آب مخلوط نمایید. این ماسک را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی پوست خود بگذارید و در آخر پوستتان را با آب ولرم بشویید.
۱۰ عدد قیسی را در آب خیس کنید. سپس آنها را در مخلوط کن ریخته و کاملا با هم ترکیب نمایید. سپس ۱ قاشق غذاخوری شیر به آن بیافزایید. آنها را بخوبی با هم مخلوط کرده و به مدت ۱۵ دقیقه پوستتان را با آن کاملا بپوشانید. در نهایت پوست خود را با آب ولرم بشویید.
۲ قاشق چایخوری پودر ذرت را با آب مخلوط کرده و سپس آن ماسک را بر روی پوستخود بمالید. سعی کنید با لایه ضخیمی از آن ماسک پوستتان را پوشش دهید. پس از گذشت ۱۰ تا ۱۵ دقیق پوستتان را با آب ولرم کاملا بشویید.
۲ قاشق چایخوری خامه را با ۱ قاشق چایخوری عسل مخلوط کرده و آن ماسک را بر پوست خود قرار دهید. اجازه دهید این ماسک عالی ۱۰ دقیقه روی پوستتان بماند و سپس پوستخود را با آب ولرم بشویید.
آب یک عدد لیموترش را گرفته و با کمی آب آن را ترکیب کنید. این ماسک را به مدت ۲ تا ۳ دقیقه به آرامی بر پوستتان بمالید. در آخر پوست را با آب ولرم بشویید. این ماسک برای بهبود جوش های سرسیاه بسیار مفید می باشد.
۳ تا ۴ عدد توت را با ۱ قاشق غذاخوری ماست و ۱ قاشق چایخوری عسل کاملا مخلوط نمایید. سپس نصف یک بادرنگ را با آن ترکیب بیافزایید. آنها را در مخلوط کن ریخته و بخوبی با هم مخلوط کنید. این ماسک را به مدت ۱۰ دقیقه بر روی پوستتان بگذارید و سپس با آب ولرم پوست صورت را بشویید.

زیبا باشید