ناتالی امانوئل (بازیگر)

دنیای اطلاعات: ناتالی جوآن امانوئل (Nathalie Joanne Emmanuel‎) متولد ۲ مارس ۱۹۸۹ در ساوتند-آن-سی شهری در منطقه ی منچستر-لیورپول یک بازیگر و مدل اهل بریتانیا است.  وی از سال ۲۰۰۶ تاکنون مشغول فعالیت بوده‌ است. از فیلم‌های معروف ناتالی می‌توان به بازی در فیلم‌های سریع و خشمگین ۷، سرنوشت خشمگین، تیتان و سریال بازی تاج و تخت اشاره کرد.
ناتالی امانوئل سال ۲۰۱۱ در ۲۳ سالگی در سریال بازی تاج و تخت نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.
ناتالی امانوئل توانست با بازی در سریال بازی تاج و تخت تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر امیلیا کلارک، پیتر دینکلیج، کیت هرینگتون و لینا هیدی بر تجارب او افزود.

ناتالی امانوئل

ناتالی امانوئلمتولد: ۲ مارس ۱۹۸۹
محل تولد: اسکس، انگلستان
ملیت: بریتانیا
پیشه: بازیگر – مدل
همسر: Bumba John Baptist

زندگی شخصی

امانوئل به دلایل سلامتی گیاهخوار است و در سال ۲۰۱۷ به مجله Glamour گفت: “من به صنایع غذایی اعتماد ندارم ، به آنچه در غذاهای ما می گذارند اعتماد ندارم – این باعث می شود در واقع احساس بیماری کنم.”

ناتالی امانوئل در سریال بازی تاج و تخت

ناتالی امانوئل سال ۲۰۱۱ در ۲۳ سالگی در سریال بازی تاج و تخت نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.
او در این سریال با Brian Kirk همکاری داشته است. ناتالی امانوئل توانست با بازی در سریال بازی تاج و تخت تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر امیلیا کلارک، پیتر دینکلیج، کیت هرینگتون ولنا هدی بر تجارب او افزود.

ناتالی امانوئل در فیلم سریع و خشن

ناتالی امانوئل علاوه‌بر سریال بازی تاج و تخت، سال ۲۰۱۱ در ۲۹ سالگی در فیلم سرنوشت خشمگین (سریع و خشن ۸) نیز بازی کرده است.
ناتالی امانوئل این‌بار با F. Gary Gray یعنی کارگردان فیلم سرنوشت خشمگین (سریع و خشن ۸) و هنرمندانی چون وین دیزل، دواین جانسون، شارلیز ترون، جیسون استاتهام و اسکات ایستوود همکاری داشت.

ناتالی امانوئل