کلاهبرداری سایت‌های کسب درآمد

دنیای اطلاعات: متاسفانه افراد سود جویی مانند هستند که با ارائه پکیج های ارزان قیمت با عنوان کسب درآمد اینترنتی که به همراه وعده های دروغین است قصد پر کردن جیب خودشان را دارند.
باید بهتون بگم که افرادی که تصمیم به فروش این بسته های درآمد زایی اینترنتی می کنند تنها یک هدف دارند آن هم پر کردن جیب خودشان است. زمانی که قیمت پایینی برای این پکیج های به اصطلاح کسب درآمد آسان از اینترنت در نظر می گیرند افراد زیادی فقط به واسطه هزینه کمی که دارند آنها را تهیه می کنند و آخرش هم هیچ سودی برایشان ندارد.
کلاهبرداری کسب درآمدقطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود همین جا است. زمانی که در روز مثلا ۱۰ نفر یک پکیج کسب درآمد از اینترنت آبکی که در یک سایت است را می خرند مدیر آن سایت توی آن روز ۳۹۰ هزار تومن درآمد کسب می کند و این تنها هدف آنهاست. معمولا این گونه سایت ها هیچ پشتیبانی ندارند و هدف اصلی فروش آن محصول است. به خاطر اینکه قیمت آن محصول هم کم هست کسی به خاطر مثلا ۴۰ هزار تومن نمی رود شکایت کند و این جور سایت ها همچنان به کارشان ادامه می دهند.
من و همکارانم داریم سعی می کنیم افراد رو با مزیت ها و خوبی های کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم و در واقع یک جور اعتماد سازی کنیم که افراد به راحتی بیایند و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند ولی این افراد دقیقا می آیند و هرچه ما رشته کردیم را پنبه می کنند و اعتماد افراد را نسبت به کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی از بین می برند.
اخیرا سایت هایی شروع به کلاهبرداری کرده و توانسته افراد زیادی را در تور خود بیاندازد.

راستی مراقب باشید فریب کلیپ های این سایت‌ها که چندین کلیپ رو زدن به عنوان اعتماد رو نخورین. این افراد خودشون در دام افتاده هستند و فکر می‌کنند با ارائه کلیپ از خودشان به خواستشان می‌رسند.
جهت شکایت از سایت های متخلف از طریق پلیس فتا و اینماد اقدام نماید.
لینک شکایت پلیس فتا : https://www.cyberpolice.ir/reports/all
لینک شکایت از طریق اینماد : https://comp.enamad.ir

سخن آخر

سخن آخر این است که کسب درآمد از اینترنت واقعیت دارد اما نه با روزی ۲ ساعت کار کردن و یا با صرف هزینه ۴۰ هزار تومانی! خواهش می کنم اگر بنده حقیر رو قبول دارید گول این افراد سودجو را نخورید و پولتان را الکی خرج نکنید. با کمی فکر کردن می توانید خوب را از بد تشخیص دهید. نیازی نیست این را به شما دوستان عزیزم یاد آوری کنم.
امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. سعی من این است که بتوانم شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی تون یاری کنم. اگر هر گونه سوالی داشتید هر زمانی که خودتان مایل بودید از من بپرسید. سعی می کنم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما باشم. من همیشه در خدمت شما هستم.

تنها راهی که مالباختگان می‌توانند به اموالشان برسند شکایت علیه سایت کلاهبردار از طریق سایت اینماد و پلیس فتا است.