۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۳:۴۱
خانه > خانه و خانواده > زناشویی > زیبایی اندام تناسلی، نگرانی جدید خانم ها

زیبایی اندام تناسلی، نگرانی جدید خانم ها

دنیای اطلاعات: تعداد خانم هایی که از تیرگی ناحیه تناسلی شکایت دارند، نسبت به گذشته افزایش یافته است. علت علاقمندی خانم ها به زیبایی مهبل و واژن، مانند تمایل آن ها به زیبایی سایر قسمت های بدن، موضوعی عادی است. البته از آنجایی که ناحیه تناسلی از بخش های خصوصی بدن خانم ها محسوب می شود، اغلب خانم ها فرصتی برای صحبت کردن در مورد آن و پیدا کردن راه حل،‌ پیدا نمی کنند.

daghdaghe-vagina

چرا برای سفید کردن واژن، لیزر مونالیزا را انتخاب می کنیم؟

لیزر سفید کردن واژن باعث سفید شدن پوست تیره اطراف مهبل، واژن و مقعد می شود. از آنجایی که رنگ پوست افراد مختلف با هم متفاوت است، برخی از افراد به طور طبیعی پوست تیره ای در ناحیه تناسلی دارند؛ لیزر سفید کردن واژن، باعث برطرف شدن تیرگی های ناخواسته و ناشی از افزایش سن است.

تیرگی واژن در اثر عوامل زیر ایجاد می شود:

– افزایش سن
– ایجاد تماس و اصطکاک ناحیه تناسلی با لباس های زیر تنگ
– ساییدگی زیاد پوست در این بخش از بدن (هنگام نزدیکی)
زایمان
– عوامل هورمونی

نحوه سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا

سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا، باعث محو شدن بافت تیره واژن، مهبل، مقعد و پری نئوم (محدوده میان منطقه تناسلی و مقعد) برای همیشه می شود. لیزر سفید کردن واژن، نتایج دائمی و مطلوبی را ایجاد می کند؛ نتایج حاصل از لیزر سفید کردن واژن، با روش هایی مانند استفاده از کرم، قابل دستیابی نیستند.
بعد از بی حس کردن محل مورد نظر، لیزردرمانی آغاز می شود. لیزر ملانین (رنگدانه ها، را از روی پوست حذف می کند و به این ترتیب،‌ باعث سفید شدن واژن می شود. سفید کردن واژن با لیز، حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد.

تعداد جلسات لیزر سفید کردن واژن

لیزر سفید کردن واژن یک تکنیک راحت و بی خطر است؛ بیشتر بیماران بعد از دو جلسه لیزر مونالیزا، به نتیجه دلخواه خود می رسند.

لیزر واژن، همگام با جراحی زیبایی واژن

لیزر مونالیزا، روش پیشرفته ای برای زیبایی واژن و ترمیم بافت های ناحیه تناسلی است. لیزر مونالیزا مانند جراحی لابیاپلاستی، برای زیبایی بخش خارجی اندام تناسلی به کار می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *