۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۲۳:۴۱
خانه > چهره ها > ساير > پاول دوروف

پاول دوروف

[fusion_text]

دنیای اطلاعات: پاول والریویچ دوروف متولد ۱۸ مهر ۱۳۶۳ مهندس رایانه اهل روسیه است. او یک کارآفرین است که بیشتر برای تأسیس شبکه اجتماعی VK و پیام رسان تلگرام شهرت دارد. پاول برادر کوچک تر نیکلای دورف است.

عکس بنیان گذار تلگرام

زندگینامه

پاول دوروف در شهر لنینگراد سوریه که در حال حاضر به عنوان پترزبورگ شناخته می شود به دنیا آمد، اما بیشتر دوران کودکی خود را در ایتالیا در شهر تورین گذراند. والری پدر وی دارای مدرک دکترای زبانشناسی است.
او در یک مدرسه ابتدایی ایتالیایی درس خواند و پس از بازگشت به روسیه در سال ۲۰۰۱ در آکادمی تربیت بدنی سن پترزبورگ تعلیم دید.

تقدیر و تشکر

وی مارک زاکربرگ روسیه ای نامیده شده است.
پاول دوروف در آگوست ۲۰۱۴ امیدوارکننده ترین رهبر اروپای شمالی نام گذاری شد.

توجه: این مطلب توسط تیم مترجمین مجله دنیای اطلاعات ترجمه شده است و استفاده از آن فقط با ذکر منبع و آدرس worldi.ir مجاز می باشد.

[/fusion_text]
[title size=”1″ content_align=”left” style_type=”single” sep_color=”” class=”” id=””]

پاول والریویچ دوروف

[/title][person name=”” title=”” picture=”http://www.worldi.ir/media/2016/01/Pavel-Durov-1.jpg” pic_link=”” linktarget=”_self” pic_style=”none” pic_style_color=”” pic_bordersize=”0″ pic_bordercolor=”” pic_borderradius=”0″ social_icon_boxed=”” social_icon_boxed_radius=”4px” social_icon_colors=”” social_icon_boxed_colors=”” social_icon_tooltip=” ” email=”” facebook=”” twitter=”” instagram=”” dribbble=”” google=”” linkedin=”” blogger=”” tumblr=”” reddit=”” yahoo=”” deviantart=”” vimeo=”” youtube=”” pinterest=”” rss=”” digg=”” flickr=”” forrst=”” myspace=”” skype=”” paypal=”” dropbox=”” soundcloud=”” vk=”” class=”” id=””][/person][fusion_text]

تولد: ۱۸ مهر ۱۳۶۳
محل تولد: لنینگراد، روسیه
ملیت: روسی
محل تحصیل: دانشگاه دولتی سن پترزبورگ
شغل: کارآفرینی
شناخته‌شده برای:
تأسیس VK در ۲۰۰۶
تأسیس پیام رسان تلگرام در ۲۰۱۳

[/fusion_text]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *