۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۴:۱۳
خانه > خانه و خانواده > زناشویی > سوالاتی در مورد رابطه جنسی مقعدی

سوالاتی در مورد رابطه جنسی مقعدی

دنیای اطلاعات: در این پست با شما هستیم با سوالاتی در مورد نزدیکی مقعدی.

سوالاتی در مورد رابطه جنسی مقعدی

رابطه جنسی از پشت و بزرگ شدن باسن زن این موضوع درست است؟

برخلاف تصور بسیاری از خانمها رابطه زناشویی از مقعد باعث بزرگ شدن باسن زنان نمی شود. در مطالب قبلی گفته شد که رابطه جنسی از پشت باعث مشکلات زیادی در زنان می شود اما از نظر علمی ثابت نشده است که رابطه جنسی از مقعد یا آنال سکس باعث بزرگ شدن باسن شود.

آیا رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن دهانه مقعد می شود؟

بله اسفنکتر دهانه مقعد در اثر فشار زیاد هنگام ورود آلت تناسلی تغییر شکل می دهد و به مرور باز می شود. بی اختیاری در اجابت مزاج هم برای خیلی از خانمها اتفاق می افتد.

آیا ریختن اسپرم مرد در مقعد باعث بارداری می شود؟

خیر مگر در مواردی که روی مقعد ریخته شود و قسمتی از آن به داخل واژن وارد شود. اما اگر اسپرم درون مقعد ریخته شود باعث بارداری نخواهد شد

آیا ریختن اسپرم داخل مقعد مشکلی ندارد؟

ریختن آب منی مرد داخل مقعد زن اگر به سرعت تخلیه شود مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما در صورتی که دیر تخلیه شود باعث عفونت می شود. دلیل اصلی آن وجود میکربی به نام استریپکوک در قسمتی از انتهای روده ی بزرگ به نام کولُن است و وجود این میکروب در آن قسمت از بدن برای جذب آب و جلوگیری از یبوست الزامی است. منی مرد سرشار از مواد قندی و پروتئینی است اگر منی مرد در داخل مقعد ریخته شود به رشد هرچه سریع تر این میکروب کمک می کند و لزا این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

آیا رابطه جنسی از پشت قابل تشخیص است؟

بله رابطه جنسی از پشت توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است

یک بار هم رابطه جنسی از مقعد داشته باشیم در معاینه مشخص می شود؟

به طور کلی هر چه از زمان نزدیکی از مقعد بگذرد تشخیص مشکل می شود مثلا اگر کسی یک بار رابطه جنسی از مقعد داشته و از آن زمان دو سال می گذرد در معاینه خیلی قابل تشخیص نیست.

۸ نظر

  1. با سلام اگر ب تعداد زیاد حدود ۱۰ بار رابطه مقعدی داشته باشیم وی بطوریکه الت فقط ۳ سانت داخل شود و ب مدت چند ثانیه ایا باز هم برای دکتر پزشکی قانونی قابل تشخیص است؟

  2. ایا راهی برای نشان داده نشدن رابطه مقعدی وجود دارد یا ترمیم پذیر هست؟

  3. جوابشو بذارید ما هم ببینیم

  4. سلام من ی سوالی پیش اومده برام
    حدودا ١٠سال پیش من با همسرم ارتباط از مقعد داشتم ولی به خاطر دردی که داشت اجازه داخل شدن ندادم و در حدی بود که دهانه مفعدم کمی خون اومد امکان ایدز هست.میشه راهنماییم کنید .خیلی نگرانم

  5. سلام . پسری هستم که حدود دو سال **** *** *** **** **** ***** و حالا چند وقتی هست که بخاطر مضر بودنش گذاشتم کنار و پشیمون هستم . اما میخواستم بدونم راهی هست ** **** **** ***** ******* ****** ** ******* ****** **** (در مدت محدود به دو ماه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *